לקוחות

חדשות ועדכונים

אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת אריאל בשיתוף מכון 'תובנות', מתחילים בימים אלה מחקר לבדיקת ההשפעות של ליגת מאמאנט על השחקניות הפעילות בה

חדשות ועדכונים

מכון 'תובנות' החל בפיתוח של כלי הערכה ומדידה לנערות וצעירות המתגוררות בדירות הנתמכות על-ידי עמותת 'ידידות טורנטו'

חדשות ועדכונים

לאחר עבודה של שנתיים הציג בשבוע שעבר מכון 'תובנות' את ממצאי מחקר ההערכה של 'פרויקט שיקגו' - תוכנית התערבות הוליסטית בבתי הספר היסודיים בקרית גת, שפיר ולכיש

הלקוחות שלנו

למכון 'תובנות' לקוחות מתחומי פעילות מגוונים – משרדי ממשלה, ארגונים ציבוריים, מוסדות אקדמיים, קרנות, עמותות וארגונים עסקיים.

לקוחות

מבין לקוחותינו

המלצות מלקוחות

מכון תובנות עורך עבור קרן רש"י מחקרי הערכה רחבי היקף ובתחומים מגוונים.

המכון תרם רבות ממקצועיותו וניסיונו לעיצוב תהליכים פנימיים בתוכניות הקרן ושותפיה, עד להפיכתן לתוכניות לאומיות רחבות היקף כדוגמת בתים חמים לנערות במצוקה ומרכזים לטיפול בילדים נפגעי תקיפה מינית.

מומחיותו ניכרת מאוד בהיבטים פנים ארגוניים של יעוץ אסטרטגי, הדרכה ויעוץ אשר מפרים את הדיאלוג בין גורמי המטה לאנשי השטח וכן בחשיבה תוצאתית פורצת דרך בתחום.

מכון תובנות היה גם שותף לשיח עם משרד הרווחה והשירותיים החברתיים בנושא הרפורמה בעבודת  לשכות הרווחה.

קרן רש"י רואה במכון תובנות שותף אמיתי המאמין בצורך ליצור שינוי אפקטיבי לטובת החברה בישראל.

טלי נוי-הינדי

מנהלת מחלקת פיתוח והערכה, קרן רש"י

מכון "תובנות" באמצעות מר יובל פלדי, משמש מזה כעשר שנים כגוף מעריך חיצוני השותף במדידה והערכה של תוכניות ופרויקטים במערכת החינוך עבור ראמ"ה – הרשות הארצית למדידה והערכה.

במהלך שנות עבודתינו היה המכון ויובל פלדי בראשו שותף בהערכה של תוכניות ופרויקטים מרכזיים במערכת החינוך, כגון: תוכנית מפתח הל"ב, תכנית הליבה לחינוך חברתי, תכנית החלוץ לתעודת בגרות חברתית ועוד.

בכל שנות עבודתו בראמ"ה, מפגין המכון ויובל פלדי בראשו מקצועיות בלתי מתפשרת, מחויבות גבוהה ועמידה בלוחות זמנים.

אני ממליצה בחום על  'מכון תובנות' כגוף מקצועי מוביל בתחותם המדידה והערכה של תכניות ופרויקטים.

ד"ר טל רז

מנהל תחום הערכת פרויקטים, ראמ"ה, משרד החינוך

מכון 'תובנות' בהנהלתו של יובל פלדי משמש בשנתיים האחרונות כמעריך התכניות "חושבים מדע" ו"צבעים בפעולה", המבוצעות על יד World ORT קדימה מדע.

ברצוני לציין כי מכון 'תובנות' פועל בצורה מקצועית ביותר, תוך דיאלוג מתמשך עם מנהלי הפרויקטים, באופן שמביא לנו כארגון ערך מוסף רב ומסייע בידינו להביא לשיפור הפרויקטים המוערכים.

בנוסף, ראוי לציין כי מכון 'תובנות' מביא לידי מימוש את תכניות הערכה עליהן סוכם במלואן, תוך עמידה מלאה בלוחות הזמנים שנקבעו.

אני ממליצה על מכון 'תובנות' כגוף מקצועי מוביל בתחומו.

איריס וולף

סמנכ"ל פדגוגיה, קדימה מדע - חינוך לחיים בע"מ

יובל היקר,

אני מבקשר לשוב ולהודות לך על העבודה המצויינת ש"תובנות" מבצעת עבור הפדרציה היהודית של שיקגו. מחקר הערכה והמדידה שעשיתם עבורנו בשנתיים האחרונות מלווה את פרוייקט הדגל שלנו, "פרוייקט שיקגו" ומאפשר לנו למקד את התשומות והמאמצים הניכרים שלנו במקומות הנכונים. שיטת העבודה של תובנות הינה מקצועית ואופן ניהול המחקר הינו ברמה הגבוהה ביותר. גם אופן הצגת הנתונים בפני השותפים לפרוייקט – הפדרציה, מנהלי החינוך ושלושה ראשי ערים איתם אנו עובדים – נעשית בצורה המקצועית ביותר.

על כל אלו ועל שיתוף הפעולה הפורה בינינו, אני מודה לך.

עפר בבלי

מנכ"ל, המשרד הישראלי-הפדרציה היהודית של שיקגו